Finisar FTRJ-8519-7D 2/1GBASE SFP Transceiver J4858A FTRJ85197D

59.99

39 op voorraad

Artikelnummer: FTRJ85197D Categorieën: , , ,

Beschrijving

Finisar Fiber Optic Transceiver FTRJ85197D Module 1.50Gbps 850nm 550m met 50/125µm MMF, 300m met 62.5/125µm MMF LC Duplex Pluggable, SFP .

De Finisar FTRJ85197D is compatible met de HP Procuvr J4858A Fiber Optic Transceiver.

Klik hier voor de QuickSpecs

Extra informatie

Gewicht0.001 kg

QuickSpecs

Klik hier voor de QuickSpecs

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Finisar FTRJ-8519-7D 2/1GBASE SFP Transceiver J4858A FTRJ85197D” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *